KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12809601

nr 1280 9601

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Signerad, daterad 47. Olja på pannå, 40x31 cm

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

Utrop:

500 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:25:37

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström